Lasérové vypaľovanie
Partneri
Led Media4You
Bazex
Poštovné zadarmo

Firma Euro-Metall s.r.o. sa zaoberá výrobou nerezových a kováčskych polotovarov, ktoré sa zvárajú alebo skladajú do rôznych dielcov, zábradlí, brán, plotov a mreží. Pôsobíme na trhu už od roku 1995. Počas svojho pôsobenia sme si získali dôveru ako aj konečných zákazníkov, tak aj odberateľov a ostaných firiem, ktoré spolupracujú s našou firmou. Firma Euro-Metall vyváža väčšinu svojej produkcie do zahraničia, sme výhradným dovozcom našich nerezových a kováčskych polotovarov a hotových výrobkov pre nemeckú firmu Feldmann Metall- und Schmiedekunst GmbH, ktorá patrí medzi popredné firmy zaoberajúcou sa umeleckým kováčstvom na nemeckom trhu.

Našim cieľom je zvýšiť podiel na slovenskom trhu v danom odvetví. Aktualizáciou a modernizáciou internetovej stránky nerezove.sk by sme sa chceli viac priblížiť slovenským zákazníkom a ponúknuť im široký výber kvalitnejších nerezových a kováčskych polotovarov, ako aj hotových dielov, ktoré spĺňajú všetky ich požiadavky a očakávania. Na webovej stránke ponúkame približne 3400 kováčskych a nerezových polotovarov, ktoré si zákazník môže priamo zakúpiť na našej internetovej stránke prostredníctvom e-shopu. Jednotlivé nerezové a kováčske polotovary, ako aj finálne výrobky sú na webovej stránke kategorizované do deviatich hlavných kategórii. V prvej kategórií môžete nájsť nerezové polotovary, v druhej kováčske polotovary, mosadzné polotovary, polotovary k sklenenému zábradliu a lanovému zábradliu a ďalšie. Pri každom produkte je znázornená cena, rozmery, opis a fotka daného produktu. Informácie o našich nerezových a kováčskych polotovarov možete tiež nájsť v katalógoch zverejnených na webovej stránke nerezove.sk. Firma Euro-Metall ponúka tiež vypaľovanie laserom na laserových strojoch pod typovým označením TRUMPF Trulaser TC L3030. Laserové stroje umožňujú rezať materiál úplne hladkým rezom v rôznom formáte a v rôznej hrúbke bez poškodenia a ovplyvnenia štruktúry rezu.

V prípade nákupu nerezových a kováčskych polotovarov na našom e-shope je zákazníkovi následne dodaný tovar zvyčajne do dvoch pracovných dní. Nákupom nad 150.-eur netto zákazník neplatí poštovné, tovar mu je dodaný na náklady našej firmy.

Taktiež ponúkame pre našich zákazníkov akciový katalóg nerezových polotovarov a kováčskych polotovarov pre rok 2013. V danom katalógu sú ponúkané najmä akciové nerezové a kováčske polotovary, z ktorých sa zhotovujú nerezové, sklenené a lanové zábradlia. Koneční zákazníci, ktorí by mali záujem o hotové produkty, ako nerezové brány, nerezové ploty, nerezové zábradlia, kováčske brány, kováčske ploty, kováčske zábradlia, kováčske mreže na okná a dvere a ostatné príslušenstvo do domu a záhrady sa môžu nechať inšpirovať fotkami našich výrobkov z fotogalérie na našej internetovej stránke nerezove.sk. Rovnako si môžu vybrať hotové produkty pre dom a záhradu na e-shope v kategórií ,,dom a záhrada,,